RESULTATSLISTE FRA DORGEKONKURRANSE FRA EIKERN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 - 8 JUNI 2014. |
|
|
|
|
|
|
JUNIORER. |
|
|
|
|
Plassering : |
|
Samlet vekt : |
Antall fisk : |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Sondre Borge |
1.465 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Fredrik Formo |
1.310 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Celine Løyte |
0.860 kg |
|
2 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Birk Guttormsen |
0.700 kg |
|
2 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Ole Øyvind Herland |
0,680 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Isak Halkinrud |
0.610 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Olav Løvaas |
0.610 kg |
|
2 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
8. |
Tony Jaren Olsen |
0.500 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Pernille Wetterstad |
0.490 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Daniel Dahlman |
0.440 kg |
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
11. |
Magnus Formo |
0.305 kg |
|
2 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Ola Gabriel Nordby |
0.295 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
13. |
Joachim Fjeldseth |
0.245 kg |
|
1 stk ørret |
|
|
|
|
|
|
|
14. |
Signe Eikenæs |
2.385 kg |
|
1 stk gjedde |
|
|
|
|
|
|
|
15. |
Hanne Mathilde Nordby |
0.765 kg |
|
1 stk gjedde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Største ørret i juniorklassen fikk Sondre Borge |
|
|
|
|
|
med en ørret på 1465 Gram. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Det ble tatt 17 ørreter og 2 gjedder i junior klassen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 juniorer ble påmeldt til juniorkonkurransen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seniorer Eikern 2014 |
|
|
Plassering : |
|
Samlet vekt : |
Antall fisk : |
|
|
|
1. |
Team Kroken |
9.530 kg |
|
4 stk ørret |
|
|
2. |
Team Far og sønn |
7.335 kg |
|
3 stk |
|
|
3. |
Team Sondre |
6.810 kg |
|
3 stk |
|
|
4. |
Team Berntsen |
5.425 kg |
|
3 stk |
|
|
5. |
Team Løvaas |
5.380 kg |
|
4 stk |
|
|
6. |
Lars Rypaas |
5.075 kg |
|
2 stk |
|
|
7. |
Team Stampsjø |
4.895 kg |
|
2 stk |
|
|
8. |
Team Ludvik |
4.660 kg |
|
2 stk |
|
|
9. |
Team Eikern |
4.400 kg |
|
1 stk |
|
|
10. |
Grønn Glede |
3.965 kg |
|
3 stk |
|
|
11. |
Ulleberg |
|
3.785 kg |
|
3 stk |
|
|
12. |
Dan Ove Gundersen |
3.250 kg |
|
1 stk |
|
|
13. |
Team Bjørgum |
2.280 kg |
|
1 stk |
|
|
14. |
Team Fiskemann |
1.820 kg |
|
1 stk |
|
|
15. |
Kjell Are Larsen |
1.640 kg |
|
1 stk |
|
|
16. |
Bjørn Petter |
1.580 kg |
|
1 stk |
|
|
17. |
Team Folden |
1.565 kg |
|
1 stk |
|
|
18. |
Øyvind Herland |
1.425 kg |
|
1 stk |
|
|
19. |
Bjørn Sønstebø |
1.280 kg |
|
1 stk |
|
|
20. |
Team Hitterdalen |
1.240 kg |
|
1 stk |
|
|
21. |
Team Big Bud |
1.215 kg |
|
1 stk |
|
|
22. |
Team To Null Tre |
1.005 kg |
1 stk |
|
|
23. |
Tormod Andersen |
1.000 kg |
|
1 stk |
|
|
23. |
Team Dolphin |
1.000 kg |
|
1 stk |
|
|
25. |
Team Haugen |
0.850 kg |
|
1 stk |
|
|
|
|
|
|
I senior klassen ble det innveid 10 ørreter og 1 gjedde på lørdag og |
|
|
34 ørreter og 7 gjedder søndag, totalt fisk i senior klasse blir da 44 ørreter og 8 gjedder. |
|
|
|
Totalt antall fisk som ble tatt i junior og senior er: 61 ørreter og 10 registrerte gjedder. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Størst ørret i senior ble på 4.820 kg, og ble fisket av Team Far og sønn. |
|
|
Nest størst: 4.775 kg, fisket av Team Kroken. |
|
|
Tredje størst: 4.400 kg, fisket av Team Eikern. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Årets vinner av størst gjedde ble : Team Kroken med en gjedde på 7.750 kg |
|
|
|
|
|
|
Det ble påmeldt 75 seniorbåter, og i tillegg var det påmeldt 41 juniorer om lørdagen. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|